1040 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 48x50 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
1041 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 31x49 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 13 juni 2022
Föremål som liknar ikoner Ett par
- Träfflista
- alla
- Visa alla